Topné systémy Raychem

RAYCHEM je ve světovém měřítku největší společnost v oboru podlahového vytápění, nabízející inteligentní řešení s vysokým komfortem.

Prostepekty (stránky výrobce)
 

 • devi_podlahy.jpg

  Pro podlahové vytápění

  Podlahové vytápění přináší pohádkový komfort a navíc pomáhá šetřit provozní náklady!
 • devi_venkovni.jpg

  Dlažba, schody a příjezdové cesty

  Sníh a led znemožňuje přístup na příjezdové cesty (komerční, bytová výstavba), chodníky, schodiště, nouzové a únikové zóny nebo nakládací rampy. Vede to ke ztrátám v podnikatelské činnosti, k poškození vozidel, zranění osob, nebezpečí zamezení bezpečného používání únikových cest či omezení dodání nebo zpoždění zásilek.

 • devi_novostavby.jpg

  Pro novostavby

  V porovnání s horkovodním nebo teplovzdušným vytápěním se systém elektrického podlahového vytápění vyznačuje nižšími instalačními náklady.

 • devi_renovace.jpg

  Pro renovace

  Podlahové vytápění DEVI se dá řešit jako jediný zdroj vytápění místnosti nebo jen jako doplňkový zdroj tepla.

 • devi_strechy.jpg

  Střechy, okapové žlaby a svody

  Samoregulační topný systém se jednoduše montuje, je flexibilní a dá se přirovnat ke stavebnici. Montážní časy se nám tak podařilo snížit až na polovinu. Systém FroStop Black je oblíben také pro svou výjimečnou spolehlivost a bezpečnost. Naše kabely se nemohou přehrát ani při překřížení. Požár je tedy vyloučen. FroStop Black je navržen tak, aby zahříval jen tam a tehdy, kde je to skutečně zapotřebí. S použitím kompatibilních termostatů Raychem lze dosáhnou úspory energie až 80 %. Všechny tyto vlastnosti ocení jistě koncoví uživatelé i montážní firmy.

 • Vodovodní potrubí

  Systém ochrany před zamrznutím Raychem FlexiClic zajišťuje proudění vody a zabraňuje tomu, aby tekutiny v potrubí zamrzly! Samotná izolace nemůže zcela ochránit potrubí před promrznutím. Když je potrubí vystaveno teplotám pod bodem mrazu, může dojít k jejich prasknutí, což může mít za následek závažné škody a narušení potrubí. Samoregulační topný kabel Raychem spolu s příslušnou izolací a inteligentními řídícími jednotkami zabraňují promrznutí potrubí a tím je chrání.